Jedinečná událost začíná za:

14

dnů

23

hodin

01

vterin

Ples jako Brno vsadil na humor a bohatou show

Letošní program se nese ve znamení uvolněné atmosféry a vtipu – moderátory večera budou dva naši přední komici Lukáš Pavlásek a Josef Polášek. Jejich vstupy budou malými hereckými etudami a večeru dodají patřičný spád. Zahraniční hvězdy zastupuje fenomenální britská zpěvačka Nicol Lawrence, která předvede vystoupení plné energického charismatu a dokáže rozproudit sál.

Ctitelé klasické plesové zábavy pak určitě ocení stálici české scény – Big Band Felixe Slováčka, který se svými pečlivě vybranými muzikanty zahraje swingové, muzikálové i populární skladby. Na pódium se při této příležitosti vrátí také vynikající sestava bavičů se skvělým pěveckým i tanečním potenciálem All X. Připravuje se i řada dalších tanečních a zábavných show.

Nejvytrvalejší tanečníci na závěr mohou pokračovat na after party se skupinou Ukulele Troublemakers, která hraje světově známé hity na netradiční nástroj. Připravuje se také designový styl a ladí se zcela nové cateringové pojetí této zážitkové akce, která oslní hosty a bude hýčkat jejich smysly.