19.01.2018 DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY PLESU


Událost roku se blíží, těšíme se na vás Vážené dámy, vážení pánové, Už 27. ledna pro vás otevřeme dveře do světa plného květin, delikates a hvězd.

Dovolujeme si vám proto zaslat bližší podrobnosti k Plesu jako Brno. Večer zahájíme oficiálně v osm hodin Pokud ale dorazíte o něco dříve, nevadí.

Do sálu vám umožníme vstup od sedmé…


Už 27. ledna pro vás otevřeme dveře do světa plného květin, delikates a hvězd. Dovolujeme si vám proto zaslat bližší podrobnosti k Plesu jako Brno.

 

VEČER ZAHÁJÍME OFICIÁLNĚ V OSM HODIN

Pokud ale dorazíte o něco dříve, nevadí. Do sálu vám umožníme vstup od sedmé hodiny.

 

NEZAPOMEŇTE NA POVINNÉHO MOTÝLKA

Výjimečný večer má svůj dress code: BLACK TIE. Znamená to, že váš smoking by měl korunovat motýlek jako doplněk. Bez motýlku vás bohužel nepustíme do sálu, ale budeme respektovat černý oblek. Myslete i na další hosty vašeho stolu a nezapomeňte jim dress code včas připomenout – předejdou tak zbytečnému faux pas a stráví mnohem příjemnější večer ve vaší společnosti.

 

DOPŘEJTE SI ODVOZ DOMŮ LIMUZÍNOU

Patříte-li mezi hosty zóny Exclusive a VIP, z plesu vás po městě Brně rádi odvezeme limuzínou, která bude k dispozici od jedenácté hodiny večer do čtvrté ráno. Odvoz si můžete zarezervovat v průběhu večera na našem INFO POINTU.

 

VYUŽIJTE ZVÝHODNĚNOU CENU TAXI SLUŽBY

Pro ostatní hosty jsme připravili zvýhodněnou cenu oficiální taxi služby plesu: TOP 1 TAXI. Odvoz si můžete přivolat na telefonním čísle 844 110 110. TOP 1 DRIVE vám na telefonním čísle zajistí odvoz vašeho vozu až domů.

 

NEJBLIŽŠÍ PARKOVÁNÍ: VEDLE ZVONAŘKY

Hostům Plesu jako Brno doporučujeme využít taxi službu nebo jiný způsob dopravy na ples. V místě bohužel není možné zajistit parkování pro hosty, nejbližší parkoviště je vedle autobusového nádraží Zvonařka nebo u obchodního domu Tesco.

 

NAVŠTIVTE NÁŠ INFO POINT NA MÍSTĚ

V případě jakýchkoli dotazů nebo zájmu o rozjezd limousine servisu navštivte náš INFO POINT přímo na plese. Limousine servis slouží jen pro odvoz z plesu. Naše hostesky vám budou k dispozici i v případě malé nehody – dámám nabídnou šitíčka nebo náhradní silonky, pánům zase leštěnku na boty.

Chcete nám položit otázku ještě před konáním plesu?

Pište na e-mail info@plesjakobrno.cz.

 

POMÁHEJTE TRADIČNÍ DRAŽBOU

I v roce 2018 pro vás chystáme tradiční charitativní dražbu. Bližší podrobnosti včetně seznamu dražených předmětů a dětí, kterým dražba pomůže, vám zašleme několik dní před plesem mailem.

 

V případě dotazů volejte 777 030 020 nebo pište na e-mail info@plesjakobrno.cz.

Věříme, že si čas strávený na plese báječně užijete.

Těšíme se na vás

za organizační tým Plesu jako Brno

 

Mgr. Bedřich Snášel, MSc