09.10.2014 PLES JAKO BRNO 2015 NAPÍNÁ S UVEŘEJNĚNÍM JMEN HLAVNÍCH HVĚZD


Přípravy Plesu jako Brno právě vrcholí.

Organizátoři zatím drží veřejnost i média v mírném napětí a oznámili pouze, že chystají velké překvapení v podobě zahraniční hvězdy, další novinky se budou týkat big bandu a moderátorských osobností.


Ples jako Brno 2015 naváže na svou zážitkovou koncepci, která kombinuje velkolepý, reprezentativní styl s  trendy v zábavě i gastronomii. Hosté zde zažívají skutečně pozornou péči, stará se o ně na sto hostesek a číšníků, oblečených do plesových šatů, ušitých na míru jen pro tuto příležitost. Vstupenky různé cenové hladiny obsahují opravdu bohatý catering, sahající až po možnost neomezeně konzumovat míchané drinky či pravé šampaňské. Letos ve V. I. P. zóně budou mít hosté dokonce svého vlastního číšníka, který se o ně bude starat celý večer.

Prostory překvapí zcela novým designovým pojetím, které doplní unikátní floristická výzdoba ze živých květů. Hosté se mohou těšit na kulinářské hody a exkluzivní foodstyling, letošní novinkou budou food bary s rybími specialitami a snoubení pokrmů s dvaceti druhy vynikajících vín. Podpoří opět i charitativní účely a kromě mnoha luxusních cen se bude dražit i auto.

Ples pravidelně provází také zájem médií, pro něž je přitažlivá zdejší vysoká koncentrace hvězd showbyznysu v nádherných róbách a přítomnost mnoha dalších populárních osobností. Zkrátka organizátoři, jimiž jsou marketingová a reklamní agentura ONE PR, cateringová a pořadatelská společnost Valoria a květinářství Carmen Flora chystají nastavit v oboru zábavy vysokou laťku. Datum 17. ledna si jako den Plesu jako Brno napsalo do diáře již i řada známých osobností i mnoho hostů z řad veřejnosti a dá se předpokládat, že stejně jako vloni bude ples s velkorysou kapacitou 600 osob vyprodán již týdny předem.