06.12.2014 PLES JAKO BRNO - ODHALENÍ HVĚZD


Ples jako Brno 2015 naváže na svou zážitkovou koncepci, která kombinuje velkolepý, reprezentativní styl s  trendy v zábavě i gastronomii.

Hosté zde zažívají skutečně pozornou péči, stará se o ně na sto hostesek a číšníků, oblečených do plesových šatů, ušitých na míru jen pro tuto příležitost. 


Vstupenky různé cenové hladiny obsahují opravdu bohatý catering, sahající až po možnost neomezeně konzumovat míchané drinky či pravé šampaňské. Letos ve V. I. P. zóně budou mít hosté dokonce svého vlastního číšníka, který se o ně bude starat celý večer.

Prostory překvapí zcela novým designovým pojetím, které doplní unikátní floristická výzdoba ze živých květů. Hosté se mohou těšit na kulinářské hody a exkluzivní foodstyling, letošní novinkou budou food bary s rybími specialitami a snoubení pokrmů s dvaceti druhy vynikajících vín. Podpoří opět i charitativní účely a kromě mnoha luxusních cen se bude dražit i auto.

Přípravy Plesu jako Brno právě vrcholí. Letošní program se nese ve znamení uvolněné atmosféry a vtipu – moderátory večera budou dva naši přední komici Lukáš Pavlásek a Josef Polášek. Jejich vstupy budou malými hereckými etudami a večeru dodají patřičný spád. Zahraniční hvězdy zastupuje fenomenální britská zpěvačka Nicol Lawrence, která předvede vystoupení plné energického charismatu a dokáže rozproudit sál.

Ctitelé klasické plesové zábavy pak určitě ocení stálici české scény – Big Band Felixe Slováčka, který se svými pečlivě vybranými muzikanty zahraje swingové, muzikálové i populární skladby. Na pódium se při této příležitosti vrátí také vynikající sestava bavičů se skvělým pěveckým i tanečním potenciálem All X. Součástí zábavných vystoupení bude i originální bubenická show v podání Tokhiho & the Groove Army. Připravuje se i řada tanečních vystoupení.

Nejvytrvalejší tanečníci na závěr mohou pokračovat na after party se skupinou Ukulele Troublemakers, která hraje světově známé hity na netradiční nástroj. Připravuje se také designový styl a ladí se zcela nové cateringové pojetí této zážitkové akce, která oslní hosty a bude hýčkat jejich smysly. 

Ples pravidelně provází také zájem médií, pro něž je přitažlivá zdejší vysoká koncentrace hvězd showbyznysu v nádherných róbách a přítomnost mnoha dalších populárních osobností. Zkrátka organizátoři, jimiž jsou marketingová a reklamní agentura ONE PR, cateringová a pořadatelská společnost Valoria a květinářství Carmen Flora chystají nastavit v oboru zábavy vysokou laťku. Datum 17. ledna si jako den Plesu jako Brno napsalo do diáře již i řada známých osobností i mnoho hostů z řad veřejnosti a dá se předpokládat, že stejně jako vloni bude ples s velkorysou kapacitou 600 osob vyprodán již týdny předem.